Środki na potencję – co działa, a co nie?

Kłopoty z potencją

Kłopoty z potencją seksualną dotyczą obu płci. Mają je kobiety i mężczyźni. Ci ostatni najczęściej borykają się z zaburzeniami potencji wywoływanymi przez problemy z erekcją. Erekcja jest naturalną odpowiedzią na pobudzenie erotyczne mężczyzny. Zdrowo przebiegająca erekcja, to wzwód męskiego członka intymnego w reakcji na pieszczoty wywołujące pobudzenie. Członek we wzwodzie zmienia pozycję, wielkość i twardość. Robi się większy, sterczący i twardszy, ponieważ do ciał jamistych wypełniających prącie dociera krew. Żeby mogła tam dotrzeć szybko i sprawnie, sprawne i drożne muszą być naczynia krwionośne otaczające komórki jamiste. U mężczyzn w wieku średnim i starszym pojawiają się problemy z drożnością tych naczyń. Ich skutkiem są kłopoty z erekcją i z potencją seksualną.

Środki na potencję

Problemy z potencją istnieją od zawsze. Nie od zawsze jednak mężczyźni mają możliwość korzystania ze skutecznych środków na potencję. Przez całe stulecia byli zmuszeni posiłkować się różnego rodzaju ziołami i innymi darami natury. Pierwszy medyczny środek na potencję powstał ponad dwadzieścia lat temu. Była to sławna Viagra, do powstania której doszło trochę przez przypadek. Badano wówczas pewną substancję mającą eliminować dławicę piersiową. W trakcie badań okazało się, że u biorących w nich udział mężczyzn występuje częstsza erekcja. Badaną substancją był sildenafil, który stał się aktywnym składnikiem słynnej niebieskiej tabletki. Obecnie do dyspozycji mężczyzn jest szeroka gama tego typu środków. Produkują je znane i renomowane firmy farmaceutyczne. Wszystkie składniki aktywne wykorzystane w tych środkach są dokładnie zbadane pod względem klinicznym.

Jakie środki działają, a jakie nie działają na potencję?

Wszystkie środki na potencję działają niezależnie od tego, jaka jest przyczyna problemu. Nie działają tylko wtedy, gdy problem spowodowany jest wadliwą budową prącia, infekcją układu krokowego lub jakimś wrodzonym schorzeniem. Na męską potencję działają oryginalne środki zakupione w znanych źródłach. Są nimi apteki stacjonarne i ich internetowe odpowiedniki. W nieznanych źródłach można natknąć się na podróbki i zamienniki leków, które tylko w teorii działają tak samo. Męska potencja seksualna, to nie tylko zdolność do erekcji. To także libido, które z różnych przyczyn może być osłabione. Naukowcy udowodnili, że jedynym ziołowym środkiem działającym na męskie libido jest wyciąg z korzenia Żeń-Szenia.

Tekst napisany na podstawie https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a comment

Your email address will not be published.


*